Zájezd do Lipové, Vesnice roku 2019. Zájemci podávejte přihlášky do naplnění kapacity autobusu

vloženo: 20. 10. 2023 | Obecná Kostelní Lhota

Pořádáme zájezd do Lipové v Ústeckém kraji, Vesnice roku 2019. Termín je 24. - 25.11. Odjezd bude v pátek v 16 hod., návrat bude v sobotu odpoledne. Do středy 25.10. je třeba potvrdit počet lidí kvůli ubytování.

Na programu bude hlavně slavnostní předání ředitelského kolíku soutěže od starosty obce Lipové do rukou starosty Kostelní Lhoty. Poté bude taneční zábava. V sobotu bude prohlídka obce a cestou domů se ještě zastavíme na nějakém zajímavém místě/příkladném projektu.

Cena dopravy autobusu je zdarma, na místě bude třeba uhradit pouze ubytování a jídlo.

Ubytování je možné buď v Rumburku v hotelu Lužan nebo levnější ve sportovní hale v Dolní Poustevně. Doprava na místě k ubytování bude zajištěna po zábavě. Kapacity jsou omezené, proto neváhejte a objednávejte obratem níže přes rezervační systém a do poznámky uvádějte jaký pokoj a případně s kým dalším. Případně, že vám to je jedno a přiřadíme až později podle lidí. Rozhodovat bude pořadí přihlášených v rezervaci přes web obce.

Sportovní hala:
6 x tří lůžkový pokoj, 1 x pěti lůžkový pokoj (cena 500 Kč/os. vč. snídaně)
1 x apartmán pro 5 lidí (650 Kč/os. vč. snídaně)

Hotel Lužan Rumburk:
17 x dvojlůžák (1.790 Kč/pokoj),
2 x tří lůžkový apartmán (2.590 Kč/pokoj),
1 x čtyř lůžkový apartmán (3.590 Kč/pokoj),
1 x prezident čtyř lůžkový apartmán (3.890 Kč/pokoj)

Bude to hodně fajn, uvidíte...:)

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby